Vítáme Vás na stránkách Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče, která sdružuje hospice v ČR a přispívá k pozitivní proměně vztahu české společnosti ke smrti a umírání.
Nacházíte se na: ...
Doporučujeme:

Konference ZRUŠENA!

Vzhledem ke zhoršující se epidemiologické situaci jsme nuceni zrušit avizovanou konferenci "HOSPICE. Tam, kde je..." Registrovaným účastníkům bude účastnický poplatek vrácen.


Loading.....

MUDr. Marie Svatošová pasována 26. Rytířem českého lékařského stavu

MUDr. Marie Svatošová byla 10. prosince 2020 pasována šestadvacátým Rytířem českého lékařského stavu.


Plat pro hospicovou zdravotní sestru

Pomozte Domácímu hospici Duha získat finanční prostředky na plat zdravotní sestry prostřednictví sbírky ČSOB pomáhá regionům.


Sestřičky na ulici oživovaly muže, řidiči jen zírali nebo si udělali fotku

Štěstí v neštěstí měl starší muž, který na začátku prosince zkolaboval na ulici v Liberci. V době, kdy se sesunul na chodník, kolem projížděly dvě sestřičky z hospice, které mu hned poskytly nepřímou masáž srdce, a tak mu zachránily život.


Štědré úterý předzvěstí vánočních zázraků

Již toto úterý, 01.12.2020 se Hospic Sv. Jiří připojí ke světovému dni štědrosti Giving Tuesday. Giving Tuesday představuje pro všechny lidi dobré vůle možnost, jak obdarovat všechny ty, na kterých jim záleží a kterým chtějí pomoci.


Františkolázeňská 24hodinovka – Home Run

Ve dnech 14 – 15.11.2020 proběhl 12. ročník tradičního charitativního běhu „Františkolázeňská 24hodinovka“, tentokráte s podtitulem „Home Run“.Váš názor nás zajímá!

Napište nám Vaše připomínky, nápady i vlastní zkušenosti z oblasti hospicové péče.

Nepřehlédněte:


Zpravodaj Rovnováha - zpravodaj Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče.


Nadcházející akce: