Vítáme Vás na stránkách Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče, která sdružuje hospice v ČR a přispívá k pozitivní proměně vztahu české společnosti ke smrti a umírání.
Nacházíte se na: ...
Doporučujeme:

ZRUŠENA KONFERENCE

Vážení registrovaní účastníci,    z důvodu karanténních opatření nařízených vládou České republiky, se v plánovaném termínu 14. května [...]


Loading.....

Senioři v domovech seniorů a koronavirus

V principu nám jde všem o totéž. Nenechat naše nejbližší napospas samotě. To samé je i základem hospicové péče.Koronavirus: proč musíme okamžitě jednat

Země, které jednají rychle, mohou redukovat počet úmrtí desetinásobně. Máme co do činění s pandemií. Není možné ji eliminovat. Můžeme ale zmírnit její dopad:


Ukončení neúspěšné léčby

Poslechněte si rozhovor s Doc. MUDr. Janou Prausovou, Ph.D., MBA, přednostkou Onkologické kliniky 2. LF UK a Fakultní nemocnice Motol a předsedkyní České onkologické společnosti o situacích, kdy nezbývá, než protinádorovou léčbu ukončit.


Eutanazie je srovnatelná s trestem smrti. U lékařů pak stoupá riziko sebevražd, říká Huneš

Německý ústavní soud před dvěma týdny „de facto“ povolil asistovanou sebevraždu. Uznal totiž, že pomocníci při sebevraždě nemohou být kriminalizováni, a to včetně společností, které tuto službu nabízejí komerčně.Váš názor nás zajímá!

Napište nám Vaše připomínky, nápady i vlastní zkušenosti z oblasti hospicové péče.

Nepřehlédněte:


Zpravodaj Rovnováha - zpravodaj Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče.


Nadcházející akce: