Vítáme Vás na stránkách Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče, která sdružuje hospice v ČR a přispívá k pozitivní proměně vztahu české společnosti ke smrti a umírání.
Nacházíte se na: ...
Doporučujeme:

Kytice pro MUDr. Marii Svatošovou

Bez paní doktorky Marie Svatošové by dnes hospicová paliativní péče vypadala jinak. Podpořte jeji celoživotní úsilí a darujte jí ke kulatinám kytici v podobě symbolického příspěvku na činnost asociace, která hájí zájmy hospiců v ČR.


Loading.....

Marie Svatošová oslavila 80

V sobotu 19. 11. oslavila MUDr. Marie Svatošová svoje 80tiny s celou svoji hospicovou rodinou...


BENEFIČNÍ VERNISÁŽ FOTOGRAFIÍ

Datum: 9. 12. 2022
Místo: Nový Bydžov

Vážení přátelé, Zveme Vás na BENEFIČNÍ VERNISÁŽ FOTOGRAFIÍ. Můžete se těšit na předvánoční posezení s přednáškou o tradicích, folkloru a celkové představení dokumentárních fotografií od fotografa Marka Kolaříka.


Hospicová příloha Katolického týdeníku 2022

V rámci Katolického týdeníku vyšla již tradiční Hospicová příloha. Pokud jste si týdeník nestihli zakoupit, přinášíme vám přílohu zde elektronickou cestou.


Jana Sieberová v Nočním Mikrofóru

Jak vzpomíná na pana kardinála Vlka, kterého doprovázela v závěru jeho života? Proč se o smrti bojíme mluvit? A jaké dary dostáváme od umírajícího člověka? Moderuje Barbora Chuecos.


Kurz Sestra v hospicové péči

Datum: 24.-25.10.2022
Místo: Hospic sv. Zdislavy v Liberci

Kurz je určen pro zdravotní sestry pracující v lůžkovém či domácím hospici a pro všechny zdravotní sestry se zájmem o tuto problematiku.Váš názor nás zajímá!

Napište nám Vaše připomínky, nápady i vlastní zkušenosti z oblasti hospicové péče.

Nepřehlédněte:


Zpravodaj Rovnováha - zpravodaj Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče.


Nadcházející akce: