Welcome to the website of Association of Hospice Palliative Care Providers which unites the hospices in the Czech Republic and contributes to positive change of Czech society relation to death and dying.
Location: ... » Guestbook

Guestbook


To post a comment you need to be logged in
1. 2017-10-05 14:37:23, Otto Pokorný:
Co se týče hospiců,tak je skutečně podporují tím,že lidém ve stadium jím to přímo jenom moc doporučují,protože péče v hospici je úplně nesrovatelně tím,že lidé jsou v hospici skutečně velmi důstojně přípravený na spravedlivý život ve věčném domově.LDN vůbec nepodporují,protože mám s tím jenom skutečně velmi moc neblahé zkušeností.Proto jako věřící katolický křestan skutečně plně budu podporovat hospicovou péčí,jak domácí tak i lůžkovou.A hlavně jsem vůbec protí Euthanazií,protože ten člověk by odešel plně nepřípravení do věčného domova.Vůbec s náboženského hlediska je to skutečně úplně nepřípustné.Já sám jsem původně také chtěl již dvakrát v mojím životě sehnout na život,ale začál jsem moc skutečně do hloubký přemyšlet,že existuje Pán Bůh,který mi již stále pomáhá v mojím velmi těžkém životě.Proto mu pévně již důvěřují.V mojím životě jsem již návštívíl několik hospiců v České Republice a vždy jsem tam setkal jenom s velkou mírou spokojeností,vyrovnávost lidí,kteří jsou tam.Otto Pokorný s Litultovic u Opavy.
2. 2020-09-05 10:21:30, prochazkovak:
Dobry den je mozne se prihlasit na Dny hospicove pece 2020? Videla jsem letak v nemocnici na odd. paliativni pece, kam jsem pres leto dochazela jako do dobrovolnik. Jsem studentkou VS, oboru socialni prace. Nyni hledam informace na Vasich strankach, ale nemuzu dohledat. Dekuji moc. Hezky den, Prochazkova
3. 2021-11-09 17:17:50, maria:
Dobrý Deň. Chcem sa spýtať ako môžem získať fotku Moskatiho s modlitbou Ď a k u j e m

We want your feedback!

Leave us a message Your comments, ideas and your own experience in the field of hospice care.