Vítáme Vás na stránkách Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče, která sdružuje hospice v ČR a přispívá k pozitivní proměně vztahu české společnosti ke smrti a umírání.
Nacházíte se na: ... » Kniha návštěv

Kniha návštěv


Pro zaslání Vaší zprávy se přihlašte/zaregistrujte
1. 2017-10-05 14:37:23, Otto Pokorný:
Co se týče hospiců,tak je skutečně podporují tím,že lidém ve stadium jím to přímo jenom moc doporučují,protože péče v hospici je úplně nesrovatelně tím,že lidé jsou v hospici skutečně velmi důstojně přípravený na spravedlivý život ve věčném domově.LDN vůbec nepodporují,protože mám s tím jenom skutečně velmi moc neblahé zkušeností.Proto jako věřící katolický křestan skutečně plně budu podporovat hospicovou péčí,jak domácí tak i lůžkovou.A hlavně jsem vůbec protí Euthanazií,protože ten člověk by odešel plně nepřípravení do věčného domova.Vůbec s náboženského hlediska je to skutečně úplně nepřípustné.Já sám jsem původně také chtěl již dvakrát v mojím životě sehnout na život,ale začál jsem moc skutečně do hloubký přemyšlet,že existuje Pán Bůh,který mi již stále pomáhá v mojím velmi těžkém životě.Proto mu pévně již důvěřují.V mojím životě jsem již návštívíl několik hospiců v České Republice a vždy jsem tam setkal jenom s velkou mírou spokojeností,vyrovnávost lidí,kteří jsou tam.Otto Pokorný s Litultovic u Opavy.
2. 2020-09-05 10:21:30, prochazkovak:
Dobry den je mozne se prihlasit na Dny hospicove pece 2020? Videla jsem letak v nemocnici na odd. paliativni pece, kam jsem pres leto dochazela jako do dobrovolnik. Jsem studentkou VS, oboru socialni prace. Nyni hledam informace na Vasich strankach, ale nemuzu dohledat. Dekuji moc. Hezky den, Prochazkova
3. 2021-11-09 17:17:50, maria:
Dobrý Deň. Chcem sa spýtať ako môžem získať fotku Moskatiho s modlitbou Ď a k u j e m

Váš názor nás zajímá!

Napište nám Vaše připomínky, nápady i vlastní zkušenosti z oblasti hospicové péče.

Nepřehlédněte:


Zpravodaj Rovnováha - zpravodaj Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče.


Nadcházející akce: