Vítáme Vás na stránkách Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče, která sdružuje hospice v ČR a přispívá k pozitivní proměně vztahu české společnosti ke smrti a umírání.
Nacházíte se na: ... » Spring Festival

Spring Festival


První ročník tohoto festivalu odstartuje sobotu 20. března v pět hodin odpoledne na Žižkovské věži. Věž má symbolizovat nadhled a vysílač skvělé hudby, šířící do světa pozitivní energii. První jarní den organizátoři zvolili jako začátek hezkých dní, s nimiž vždy přichází nová naděje. Observatoř ve výšce 93 metrů rozezní Vojta Kotek se svojí kapelou Th!s, Pokáč, Ewa Farna, Mig 21, Mirai a David Koller Band. Festivalem budou v roli moderátorů provádět Kovy a Katie Machová.

A teď ta dobrá zpráva: „Přenos chceme věnovat všem zdravotníkům - zejména sestřičkám, ale i dalším, kteří teď pracují nebo pomáhají v nemocnicích, hospicích i pečovatelských službách,“ vysvětluje další záměr letošního ročníku Viktor Mastník. „Pokud nám zdravotníci napíší z oficiálního pracovního emailu na adresu sestrickynafestival@ticketstream.cz, zašleme jim kód na sledování festivalu zdarma,“ upřesňuje a vyzývá posluchače: „Pošlete vzkaz umělcům a lidem, vyfoťte, jak si užíváte festival a nezapomeňte fotky označit #sestrickynafestival, #springfestivalcz a #hudbanasspojuje.”

Spring Festival se uskuteční v sobotu 20. března od 17 do 22 hod. prostřednictvím live.ticketstream.cz/spring

Zdroj: https://prazska.drbna.cz/z-kraje/praha-3/5158-prvni-jarni-den-ve-znameni-hudby-mig-21-ewa-farna-nebodavid-koller-v-sobotu-zahraji-na-zizkovske-vezi.html

Váš tým APHPP


Váš názor nás zajímá!

Napište nám Vaše připomínky, nápady i vlastní zkušenosti z oblasti hospicové péče.

Nepřehlédněte:


Zpravodaj Rovnováha - zpravodaj Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče.


Nadcházející akce: